jaka bielizna najbardziej podnieca mezczyzn

jaka bielizna najbardziej podnieca mezczyzn

Nie daj się zwieść nazwie! Nawet jeśli dzieci nie są zbyt wiele w historii, jest mnóstwo do zrobienia. Dzieci mogą korzystać z interaktywnego muzeum, zwiedzanie 2 domy w tym Swan House, odwiedzić Victorian Playhouse, chodzić na charakter szlaku i odwiedzić ogrody.

5. Stone Mountain Park: Jest to jeden z najbardziej popularnych i odwiedzanych miejsc w Atlancie. Można płacić przez cały dzień przepustkę – $ 34 Dla wszystkich grup wiekowych, z wyjątkiem $ 19 dla dzieci 3-11. Jednak nadal można mieć mnóstwo zabawy, nie wydając pieniędzy na przełęczy. Wszystko, co trzeba płacić to $ 8 parkowania opłata Pozwolenie na pojazd i spakować torbę na piknik, a znajdziesz wiele rzeczy do korzystania za darmo. Można wędrować górę kamienia, usiąść przy piknik z widokiem na rzeźbę na górze lub wielu innych dziedzinach piknik, grać na plac zabaw dla dzieci, spacer po skrzyżowaniu, gdzie można zobaczyć 1870 południowej miasta życie, odwiedzić Stone Mountain Muzeum, przejdź do jednego ze swoich plaż, lub po prostu chodzić gdziekolwiek w jego 15 mil tkaniny materiały natury szlaku. Latem można korzystać z bezpłatnego pokaz laserowy w godzinach wieczornych.

6. Miasto Hasło: Za $ 69 (wartość: $ 118,93) dla dorosłych i 49 $ (wartość: $ 85,53), można odwiedzić jedną z następujących 6 Atlanta Atrakcje w ciągu 9 dni.

– Coca cola

jaka bielizna najbardziej podnieca mezczyzn

– Georgia Aquarium

– Atlanta Botanical Garden lub Fern Banku Muzeum

– Atlanta History Center i High Museum of Art

jaka bielizna najbardziej podnieca mezczyzn

– Zoo Atlanta

– Wewnątrz CNN Tour

7. Centennial Olympic Park: Park ten znajduje się w samym sercu centrum Atlanty i znajduje się w sąsiedztwie innych popularnych atrakcji, takich jak Coca-Cola, Georgia Aquarium, CNN itp To gdzie wiele uroczystości i koncerty odbyły podczas Igrzysk Olimpijskich w 1996 roku. Bez względu na sezon, zawsze jest coś, że dzieci mogą korzystać za darmo!

Wpis zawdzięczamy