bielizna – jak zdobyc dziwna dziewczyne

bielizna - jak zdobyc dziwna dziewczyne

Amerykański Niewolnictwo – Śmierć w 1865 roku

Aby dostać się z powrotem do amerykańskiej niewoli: pierwsza wzmianka o zniewolenie Afrykanów przez kolonialnych Amerykanów jest z Wirginii, w 1619 roku holenderski statek o nazwie „The White Lion” zdobyli 20 zniewolonych Afrykanów w walce z hiszpańskiego statku, który został przy nich do Meksyku. Ten holenderski statek, po czym uszkodzony w czasie burzy, przybył do brzegu w Jamestown w Wirginii.

Pierwsze kolonie angielskie w Ameryce był w potrzebie pracowników pełnosprawnych, ponieważ stracił wielu chorób, niedożywienia i toczącej się wojny z Indianami – „. Indianie” inaczej nazywany Holenderski statek potrzebne jedzenie, a osadnicy potrzebne pracownikom, więc ładunek ludzka została obrotu w odniesieniu do dostaw. W ten sposób powstały początki niewolnictwa Murzynów w Stanach Zjednoczonych.

bielizna - jak zdobyc dziwna dziewczyne

Ale na początku, biali obywatele Jamestown, którzy mieli sami uciekli ucisk w Wielkiej Brytanii, traktuje się pierwszą Afro „imigrantów” w Wirginii, jak tylko indentured sług. Podobnie jak w przypadku białych europejskich urzędników indentured zostali uwolnieni po ustalonym okresie i ze względu na wykorzystanie gruntów i materiałów przez byłych właścicieli. Jeden czarny mężczyzna, Anthony Johnson, w końcu stał się właścicielem ziemskim, a sam właściciel niewolnikiem. Ale problem z indentured niewoli było, że byli tacy pracownicy najczęściej nie stać się tak zamożne jak Johnson. Bardzo niewielu czarni byli właścicielami niewolników, wraz z niektórych rdzennych Amerykanów i innych, a właściciele niewolników byli głównie biali.

Najlepsze ląduje w regionach tidewater były w rękach bogatych rodzin plantacji od 1650 roku, a ich dawni słudzy zaczął się na aspektach stałego niższej. Bacona Rebellion, akt wrogości przez biednych robotników i rolników, okazało się, że osoby te mogą stanowić niebezpieczną zagrożenie dla bogatych właścicieli ziemskich.
Wpis zawdzięczamy