jaka bielizna pod obcisla sukienke

jaka bielizna pod obcisla sukienke

Book Review – 4-godzinny tydzień pracy

Leżałem na łóżku, gdyż pracował mój pierwszy dzień na to, co stanie się kolejny ślepy http://budmax.co.pl/drzwi-warszawa/wejsciowe-wewnetrzneklatkowe.html zaułek 9-5 miejsc pracy, jak i słowa Timothy’ego wylewa się stron, zacząłem denerwować się o to, co moja przyszłość przeznaczone do mnie. Po raz kolejny mam przebłysk, że moje życie nie muszą być zaledwie kilka chwil szczęścia i podniecenia otoczone nuda, nieszczęścia i rozliczanie za to, co „należy zrobić” zamiast co ja „chcę”.

Jego plan jest bardzo prosty. Istnieją cztery kroki do cięcia z powrotem do 4 godzin pracy w tygodniu, choć nie uważam, co robi podczas swoich czterech godzin, aby być naprawdę praca – nie w sensie dosłownym, w każdym razie. Te cztery etapy składają się na słowo D.E.A.L.

D jest definicja

jaka bielizna pod obcisla sukienke

To jest cały powód idziesz z 40+ godzin tygodniowo – 4+ cel, marzenie, pasja. Próbuje wydostać się z własnej strefy komfortu, próbuje dostać się do przełamania myślenia koleiny, że masz do czasu TADE na dolary. Pyta pytania typu: „Co byś zrobił ze swoim czasem, gdy trzeba było $ 1 milion w banku?” lub „Co może być tak ekscytujące, że będzie wystarczająco, aby cię z łóżka codziennie rano przez resztę swojego życia?” Teraz, jeśli tylko przejść przez te pytania i nie trochę czasu, aby rzeczywiście napisać odpowiedź out – masz tylko zmarnowane pieniądze wydane na tej książce. Więc przestań pośpiechu, trochę czasu i odpowiedzieć na pytania.

E jest dla likwidacji

To jest, gdy trzeba skręcić do wewnątrz siebie i rozpocząć przycinanie tłuszczu przysłowiowe. Pracujesz 50-60 godzin tygodniowo, ale czujesz się jak szczur na kole? Może dlatego, że jesteś. Timothy by zapytać: „Czy rzeczy, które robią teraz podłączony bezpośrednio do realizacji Twojego D’s?” Jeśli nie są one nierozerwalnie związane, wtedy nigdy nie osiągnąć swoje cele; nawet jeśli pracowali ponad 100 godzin tygodniowo.
Wpis zawdzięczamy sweterki damskie w hurcie