jaka bielizna termoaktywna najlepsza

jaka bielizna termoaktywna najlepsza

Powołując się na uzasadnienie zdrowia ludzi, Kanada przedawnieniu sprzedaży środków odstraszających owady do stosowania u ludzi, który zawierał ponad 30% DEET w 2002 ponownej oceny. Agencja zaleca się produkty na bazie DEET być stosowane u dzieci w wieku od 2 do 12 tylko wtedy, gdy stężenie DEET wynosi 10% lub mniej i że repelenty być stosowane częściej niż 3 razy na dobę, dzieci do 2 roku życia nie powinni otrzymywać więcej niż 1 stosowanie odstraszacza w ciągu dnia i produktów na bazie DEET o dowolnym stężeniu nie może być stosowany u niemowląt poniżej 6 miesięcy.oferta

Dowody, że poza tym, że wiadomo, działanie toksyczne na układ węchowy DEET działa również w mózgu insektów, a jego toksyczność jest wzmocniona w połączeniu z innymi środkami owadobójczymi.

Chociaż DEET jest to bardzo dobry środek odstraszający owady to ma swoje wady. Jego tłusta, ma silny zapach i może być niebezpieczne dla małych dzieci. DEET jest skutecznym rozpuszczalnikiem i może rozpuszczać niektóre tworzywa sztuczne, sztuczny jedwab, elastan, inne syntetyczne tkaniny, skóry, malowane lub lakierowane powierzchnie i paznokci.

Icaridin (Picaridin) odnotowano być równie skuteczny jak DEET bez irytacji związanej z DEET. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, icaridin wykazuje doskonałe właściwości hydrofobowe porównywalne i często lepsze od tych, standardowego DEET.

jaka bielizna termoaktywna najlepsza

Picaridin jest naprawdę skuteczna alternatywa dla DEET, który zapewnia długotrwałą ochronę. Opracowane są bardziej przyjemne w użyciu, jest bezwonny, z lekkim, czystym czuć. Jest to naukowo opracowane dla każdego w rodzinie.

Jest on używany na całym świecie od 1998 roku i jest jednym z najlepiej sprzedających się składników aktywnych w Europie i Australii. Zostało ono zalecane przez Światową Organizację Zdrowia jako najlepszej ochrony przed malarią.

Picardin był używany na całym świecie od 1998 roku i jest jednym z najlepiej sprzedających się składników aktywnych w Europie i Australii. Zostało ono zalecane przez Światową Organizację Zdrowia jako naj lepszej ochrony przed malarią.

W przeciwieństwie do DEET, icaridin nie rozpuszcza plastiku.

Wpis zawdzięczamy