jak wybrac bielizne termoaktywna

jak wybrac bielizne termoaktywna

Ciekawostki o Rwandzie – kraj Goryle

Goryle górskie

Czy wiesz, że … amerykański zoolog Dian Fossey studiował organizację społeczną goryli górskich w Rwandzie. Ta wielka zoolog jest pamiętany za książkę „Goryle we mgle”. Książka ta zainspirowała film o tym samym tytule w reżyserii Michaela Apteda. Dian Fossey napisał kiedyś: „Ja naśladowane goryle ‚chestbeats przez klepiąc moje ręce na moich udach w pilnej mimiki ich rytmie.car rental warsaw Dźwięk był natychmiastowy sukces w pozyskiwaniu goryle’ uwagę … Myślałem, że jestem bardzo mądry, ale nie sobie sprawę, że byłem przekazywaniu błędnych informacji. Chestbeating jest sygnał goryle ’emocji lub alarm, na pewno nie tak dla mnie wiadomość, że wysłał jako ustępstw „. Było Dian Fossey, która obudziła w Rwandzie świadomości swojej bogatej ekologii.

Wulkanów Park Narodowy, jeden z naturalnych cudów na Ziemi, jest domem dla goryl górski, symbol Rwandzie. Ten park to pierwszy park narodowy w Afryce (1925). Jest mniej więcej wielkości Saint Louis (Missouri, USA) .Powierzchnia 2009 roku została uznana za „Rok Międzynarodowy goryl” przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Turystyka

Czy wiesz, że … Kiedy „Goryle we mgle”, filmu o goryli w Rwandzie (Afryka), został wydany w 1988 roku, kilka amerykańskich turystów odwiedziło Rwandę.

Nyungwe Forest Park Narodowy, obszar wielkości Houston (Texas), jest jednym z najlepszych schronisk dla obserwacji ptaków w układanie glazury Afryce. Ten Rwandzie park, utworzony w grudniu 2008 roku, jest domem dla 300 gatunków ptaków. To przyciąga wielu ptaków rocznie z powodu obfitych źródeł wody i żywności. Ten tropikalny las jest także domem dla civets, Serwal kotów, lamparty, małpy srebra i innych zwierząt …

Park Narodowy Kagera -jest o wielkości Rhode Island (USA) – jest mikrokosmosem Afryki. Istnieje wiele jeziora, wodospady, lasy i liczne gatunki dzikich zwierząt (słonie, bawoły, lwy, Topis, gazele, impale, pawiany, żyrafy, zebry, lamparty, krokodyle i hipopotamy).
Wpis zawdzięczamy