jaka bielizna wyszczuplajaca jest najlepsza

jaka bielizna wyszczuplajaca jest najlepsza

– Muzyka w południe: W każdy wtorek i czwartek od kwietnia – październik od południa do 1pm można korzystać z lokalnych muzyków grających RB, Jazz, Pop itp

– W każdą środę od kwietnia – września, są darmowe koncerty od 5:30 – 8 pm

www.transporthiszpania.com/paczki-do-francji-hiszpanii.php

– Czwartą sobotę Family Fun dni: Co czwarta sobota od kwietnia – września, w południe do 4pm istnieje wolna rodzinnej zabawy film. Dzieci mogą również korzystać z innych interaktywnych działań.

– Fountain of Rings: Ta fontanna w środku parku znajduje się największy na świecie interaktywne fontanny, symbolizujące 5 pierścienie olimpiadzie. Jest to spektakularny pokaz światła i muzyki, codziennie przez cały rok, o godzinie 12:30, 3:30: 6:30 i 9:00 pm

– Łyżwiarstwo: To jest wyłącznie na zewnątrz lodowisko w Atlancie.

jaka bielizna wyszczuplajaca jest najlepsza

8. Chattahoochee Nature Reserve: Just znajduje się około 15 mil na północ od Atlanty. Bilety są $ 5 dorośli, 2 $, a dzieci w wieku poniżej 2 mogą swobodnie. Wszystkie działania z ogólnym biletu przyjęć są bezpłatne. Ten rezerwat pozwala dzieciom uczyć się o ekologii obszaru Chattahoochee i jego siedliska. Oto niektóre z rzeczy, które dzieci mogą cieszyć

– Gwiazda Lab: To jest przenośne planetarium, gdzie dzieci mogą patrzeć na galaktyki i układu słonecznego. Mogą także zobaczyć jak wygląda niebo wyglądało, oczami starożytnych Greków, Egipcjan i Indian etc.

– Spotkanie dla zwierząt: Co czwartki i piątki o godzinie 10 i 4pm, dzieci mogą zobaczyć zwierzę rezydenta od centrum przyrody z bliska, i dowiedzieć się o jego siedliska od centrum za przyrodnika.

– Wycieczki z przewodnikiem: Każdy soboty i niedziele o godzinie 1:00 i 3:00 pm nie są wycieczki z przewodnikiem po szlakach w centrum przyrody.

9. Westin Peachtree Plaza Hotel / Hard Rock Cafe: Jest to hotel w samym sercu miasta, cylindryczna szklana wieża. Możesz przejść do tarasu widokowego na 72.
Wpis zawdzięczamy erfit.pl