jak dziala bielizna wyszczuplajaca

Biorąc temperatury globalnej zmiany klimatu

Codzienna obserwacja z Solar Heliospheric Observatory (SOHO) wyraźnie wskazuje potencjalnego globalnego problemu. W 2008 roku, prawie każdego dnia każdego z pierwszych czterech miesięcy roku odnotowała obserwację aktywności plam słonecznych, która jest równa zeru.kask airoh W rzeczywistości, nie było tylko dwa dni w ciągu ostatnich czterech miesięcy, kiedy nie było żadnej aktywności plam na wszystkich i każda mała impreza zniknął bardzo szybko.

Znaczenie aktywności plam słonecznych jest dalsze potwierdzenie, że Sunspot Cykl 24 będzie bardzo słaba, a nawet opóźnione. Najnowszym minimalna energia słoneczna była w marcu ubiegłego roku. Nowy cykl, No.24, miała rozpocząć się wkrótce po tym, o przewidywanym stopniowego narastania w liczbie plam. To się jeszcze nie stało. Historia sugerują, że większe opóźnienie aktywności cyklu słabsze cykl ten będzie detektyw sopot plam.

Uważają, że przyszłe konsekwencje tego braku aktywności plam słonecznych może być ogromna. Plamy słoneczne mogą być historycznie skorelowane ze zmianami temperatury na Ziemi. Słaba aktywność plam koreluje z chłodniejszych temperatur na Ziemi. W rzeczywistości mała aktywność plam w przeszłości prowadziło do dziesięcioleci bardzo niskich temperatur na całym świecie. Rzeczywiście, brak aktywności plam słonecznych może już korelują do globalnego ochłodzenia planety w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Dlatego obecny brak aktywności plam słonecznych może przewidzieć jeszcze więcej ochłodzenie klimatu w latach ziemskiej przyjść.

W ubiegłym roku, dramatyczne ochłodzenie planety została zmierzona przez wszystkie cztery agencje, które śledzą temperaturę Ziemi (jednostka badawcza Hadley klimatycznych w Wielkiej Brytanii, Instytut NASA Goddard for Space Studies w Nowym Jorku, grupa Christy na University of Alabama i zdalne Systemy sensing Inc w Kalifornii).
Wpis zawdzięczamy http://obliczskladkeac.pl/porownanie-ubezpieczen-oc-ac/