jak wybielic bielizne domowym sposobem

jak wybielic bielizne domowym sposobem

Avon skóry tak miękkie Insect Repellent Versus Deet

Skóra jest tak miękki środek odstraszający owady odpowiedź czy jest Deet nadal panaceum na brzydkie gryzących owadów. Komary są wszędzie i trudno cieszyć się te letnie out wieczorem gotować, rodzinne wyjazdy kempingowe spotkania, wyprawy wędkarskie, a lista jest długa. Niektórzy ludzie rzadko się trochę przez komary, podczas gdy inni są magnesy komarów. Są rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc komary kontrolnych w danym obszarze, takich jak dumping stojącej wody i za pomocą kontroli biologicznej takie jak Mosquito Dunks ale nigdy ich wyeliminowania.

jak wybielic bielizne domowym sposobem

Chociaż brzęczenie, gryzienie i swędzenie może jechać ktoś szalony, to nie jest najgorsze, co można zrobić, komary. Niosą chorób i wiele z nich. Upewniając się, że ty i twoja rodzina są za pomocą czegoś w celu wyeliminowania lub zmniejszenia ukąszeń przed komarami jest bardzo ważne.

W Centers for Disease Control and Prevention zaleca stosowanie repelentów podstawie icariden DEET lub olejkiem cytrynowym eukaliptusa (co może wymagać więcej aplikacji), dla skutecznej ochrony przed komarami, które przenoszą wirusa Zachodniego Nilu, Wschodnia końskiego zapalenia mózgu i innych chorób.

jak wybielic bielizne domowym sposobem

N, N-dietylo-meta-toluamidu, w skrócie DEET, został opracowany przez Armii Stanów Zjednoczonych, po jego doświadczeniu dżungli wojennych podczas II wojny światowej. Pierwotnie był on testowany jako pestycyd na polach rolnych i wszedł celów wojskowych w 1946 roku i użytku cywilnego w roku 1957. Był on używany w Wietnamie i Azji Południowo-Wschodniej.

Jako środek ostrożności, producenci poinformować, że produkty DEET nie powinny być stosowane pod ubraniem lub na uszkodzoną skórę, i że preparaty być zmywane po nie jest już potrzebne lub pomiędzy aplikacjami są. DEET może działać jako drażniące; W rzadkich przypadkach może powodować reakcje skórne.

Wpis zawdzięczamy http://ansaw.net.pl/markizy/