jaka bielizne lubia mezczyzni forum

jaka bielizne lubia mezczyzni forum

Bezpłatne Book Podsumowanie – 4-godzinny tydzień pracy – Napisane przez Tim Ferriss

Kiedy podniósł się tę książkę, byłem bardzo sceptyczny co do zawartości. Zawsze miałem myślenia o sobie, że nie może być najlepszy na coś lub najmądrzejszy przez długie ujęcie, ale zawsze ślubował, że nigdy nie będzie outworked. Dobrze przeczytaniu tej książki stawia wszystko w perspektywie na koncepcji pracy. To jest kwintesencja książki na inteligentnych i efektywnej pracy. Myślałem, że nie chce odebrać książkę, która uczy lenistwa. Ta książka nie robi. W rzeczywistości, to uczy się wykorzystywać swój mózg i przestać spać idąc przez życie. Jeśli chcesz zasadniczą zmianę paradygmatu w swoim życiu, to musisz przeczytać tę książkę.

jaka bielizne lubia mezczyzni forum

Dlaczego jest to ważne dla mnie?

To ważne, bo życie może wymknąć i koncepcji pracy i jazdy ciężko przez 40 lat, a następnie zatrzymanie jest nierealne. Ludzie mają fantazje o emeryturze i jak wielkie byłoby zacytować „za darmo”. Zestawy rzeczywistość i ludzie albo uschnie z powodu braku motywacji lub świętować zbyt wiele i obawiają się, że mają zamiar zabraknie pieniędzy. Oba scenariusze są złe i nie musi być nowy paradygmat. Tim mówi o tym paradygmacie w tej książce. Dwa podstawowe pojęcia, które są ramy tej książki to:

jaka bielizne lubia mezczyzni forum

1,80 / 20 Reguła – Większość z was mnie nie zna, ale jestem numery geek. Pareto, włoski matematyk i to jest jego regułą. W zasadzie to przekłada się na 80 procent wyników jest od 20% do pracy. Jeśli połączyć jest skuteczne i efektywne niż regułą 80/20 ma wpływu związku. Jedyną słabością jest to, że można stać się bardzo skuteczne w efektywnym w pracy więc trzeba ocenić, co jest efektywne i przestać to robić. Tam nikt nie jest lepszy niż blog life stylowy o modzie i ciuchachwtedy Tim Ferriss.

2. Prawo Parkinsona – Jest to znakomity, bo nie słyszeli go przed przeczytaniem książki Tima.
Wpis zawdzięczamy